O nás

Kdo jsme

Petr Hurt

Příběh Webdesign Inergo s.r.o. se začal psát v roce 2005 vznikem malé reklamní a tiskové agentury. Postupem času ale začala dominovat tvorba webových stránek, která spolu se správou webu a sociálních sítí tvoří hlavní náplň naší práce dodnes.

Původní složení firmy se sice změnilo, ale naše pracovní nadšení a tah na branku nikoliv. Nebudeme vám lhát, že to byla vždy paráda a mega jízda. Výhry a prohry zkrátka k životu i podnikání patří. Baví nás ale řešit problémy, protože nás neustále posouvají dopředu.

Neustále se rozvíjíme, zdokonalujeme a vzděláváme. Nechceme totiž klienty co se spokojí s průměrem, ale ty co chtějí vyčnívat z davu. Proto se o to snažíme i my. Vždy hledáme nejlepší řešení pro naše klienty a to přesně tak, abychom jsme splnily jejich očekávání. Desítky spokojených a vracejících se klientů je naší nejlepší vizitkou.

Můžete být nároční a mít o zakázce pevnou představu, nebo nechat vše na nás. Zvládneme všechno!

Dokážeme zpracovat vše od návrhu loga, tvorby vizitek a dalších reklamních materiálů, tvorba webových stránek, správu webu nebo sociálních sítí, digitální marketing, fotografie a videa. Zkrátka kompletní propagace firmy od A po Z.

VYZNÁVÁME JEDNODUCHOST A FUNKČNOST. VŠE OD NÁVRHU PO REALIZACI. NENÍ PODSTATNÉ CO CHCEME MY, ALE CO POTŘEBUJETE VY.

Chcete získat to nejlepší řešení pro Vaši firmu? Napište nám.

Mám zájem o kalkulaci