O nás

Petr Hurt

Petr HurtUž jako malý jsem rád maloval. Pamatuji se, že už v deseti letech jsem chtěl být autodesigner. Psal jsem také rád příběhy, které byly něco na pomezí scifi a trilleru. No a nesmím zapomenout na můj největší koníček a tou je hudba 🙂

V roce 2005 jsem ještě se dvěmi dalšími společníky založily reklamní a tiskovou agenturu. Postupem času bylo nutné řešit náš firemní web, a když se později přidaly také někteří naši klienti s požadavkem na tvorbu webu, byla moje specializace jasná.

V roce 2006 jsme se (jak už to v životě chodí) se společníky ne zrovna v dobrém rozešly a v témže roce vznikla i tato firma. Nejdříve jako malý soukromý projekt jsem dělal weby jen mým známým, ale postupem času se projekt rozběhl na plné obrátky, přišly první komerční projekty a vznikla dnešní podoba firmy.

Nebudu lhát, že bylo vše vždy paráda a super a mega jízda. Výhry a prohry v životě i podnikání se stávaly bohužel často. Jsem ale workoholik, řešit problémy mi nevadí, a vlastně jsem za ně i rád, protože mě neustále posouvají dopředu.

Nikola Hurtová

Nikola HurtováNa začátku roku 2014 jsem poznal jednu super slečnu. Jmenuje se Nikola a vlastně celý život mi obrátila vzhůru nohama. Zaujala mě svojí veselostí, pohodářskou náladou, odhodláním, ale také pracovitostí….. Prostě ženská do pohody i nepohody. Je mladá, učenlivá a strááášně ukecaná 😀 Brzy se stala mou životní partnerkou. Naše cesty se spojily jak v životě tak i v podnikání.

Je velmi šikovná, pracovitá a zdárně mi pomáhá v tvorbě grafiky i webů. Má také ráda fotografování, ráda se nechává fotit takže si nedávno rozjela i vlastní projekt www.ateliernicol.cz.

Nemůžeme ale umět ani zvládat všechno. Proto máme v týmu také několik skvělých externích kolegů, kteří nám pomáhají s programováním, tiskem nebo výrobou reklamy. Také oni jsou výborní ve svém oboru a skvěle doplňují náš tým.

Naše mise

Stejně jako asi vy jsem byl před lety zklamán “širokou” nabídkou služeb ve tvorbě webů, obecného marketingu a propagace firmy. Tuny beztvarých firem, kterým jde jen o zisk a bylo jim šumák jestli web a marketing funguje jak má, nebo jde o vyhozené peníze.

Poučen z předchozích nezdarů sestrojil jsem………. Webdesign Inergo. Jdeme na to jinak. Neustále se rozvíjíme, zdokonalujeme a vzděláváme. Nechceme klienty co se spokojí s průměrností, ale ty co chtějí být vyjímeční a vyčnívat z davu. Proto musíme být i my takový.

Není podstatné totiž co chceme my, ale co potřebujete Vy. Vždy hledáme nejlepší řešení pro klienty a to přesně tak, abychom jsme splnily jejich očekávání. Desítky spokojených a vracejících se klientů je naší nejlepší vizitkou.

Marketingem žijeme. Máme ho rádi a stále hledáme nové způsoby propagace firem. Neustále sami na sobě zjišťujeme co funguje a co ne. Můžete být nároční a mít o zakázce pevnou představu, nebo nechat vše na nás. Zvládneme všechno!

Dokážeme zpracovat vše od návrhu loga, tvorby vizitek, reklamních materiálů, venkovní reklamy, webových stránek, optimalizace pro vyhledávání atd. Zkrátka kompletní propagace firmy od A po Z.

VYZNÁVÁME JEDNODUCHOST A FUNKČNOST. VŠE OD NÁVRHU PO REALIZACI.

Chcete získat to nejlepší řešení pro Vaši firmu? Napište nám.

Mám zájem o kalkulaci