Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek tvoří 90% naší práce. Bez kvalitního webu se dnes opravdu těžko obejdete. Je to nepsaný základ každé firmy. Takže pokud podnikáte a nemáte ještě vlastní webové stránky, nebo jen nejste spokojeni s jejich grafikou, potřebujete aktualizovat obsah, trvalou správu webu, nebo zlepšit návštěvnost, můžeme vám pomoci. Navrhneme web podle vašich potřeb a představ. Jsme schopni zajistit také překlad webů do všech světových jazyků.

CO DĚLÁME JINAK?

Vytvořili jsme spousty webových  stránek. Až 80% vracejících se klientů jsou naší nejlepší vizitkou. Možná neznáme všechny odpovědi na všechny vaše otázky. Možná neumíme všechny programátorské finty na světě, ale všem, pro které jsme prezentace vytvářeli, tyto weby vydělávaly a stále vydělávají peníze, které vstupní náklady za jejich tvorbu několikanásobně vrátily zpět. Zastáváme názor, že návštěvník webu má nárok na moderní a elegantní web, na kterém se bude cítit dobře a na který se bude rád vracet. A přesně takový pro vás vytvoříme. Jednoduchý, elegantní a cool. Poradíme Vám i s volbou vhodné domény a optimalizací pro vyhledávače. Podle rozsahu svého podnikání si zvolte ten správný typ webu.

Vytváříme webové stránky, které vám přinesou nové zákazníky. Pomůžeme vám profesionálním způsobem prezentovat svoji firmu a díky internetovému marketingu si vás mnoho zákazníků najde na internetu samo.

KOLIK BUDOU WEBOVÉ STRÁNKY STÁT?

Potřeby a představy firem na nový web jsou natolik rozdílné, že je takřka nemožné stanovit jednotnou cenu za webové stránky formou klasických ceníků. Cena je individuální na základě náročnosti projektu. Více informací v našem ceníku služeb.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

1. Jak dlouho bude trvat vytvoření webu

Tvorba webových stránek trvá podle rozsáhlosti projektu od 3 do 8 týdnů. Z největší části závisí na součinnosti klienta v dodání potřebných podkladů pro tvorbu a na rozsahu projektu. Konkrétní odhad doby realizace je vždy součástí naší nabídky.

2. Co vše musím dodat, abyste mohli vytvořit webové stránky?

Při tvorbě webových stránek můžeme vycházet z již existujících webových stránek. Je dobré dodat především logo Vaší společnosti, texty použité na webu, případně fotografie, které byste na stránkách rádi měli. V případě, že nemáte dostatek kvalitních fotografií, dokoupíme je ve fotobance s veškerými právy.

3. Budu umět nové webové stránky ovládat?

Redakční systém, který používáme je česky, je intuitivní a jednoduchý, takže naučit se jej používat je snadné pro každého kdo umí minimálně pracoval s textovým editorem Microsoft Word.

Samozřejmostí je také zaškolení pro potřebný počet zaměstnanců tak, aby webové stránky uměli spravovat. Případně je k dispozici naše telefonní podpora na telefonu 731 114 317.

PŘIPRAVÍME A NAVRHNEME NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VAŠEHO WEBU. NAVRHNEME ORIGINÁLNÍ GRAFIKU A POMŮŽEME VÁM I S TVORBOU OBSAHU WEBU. NAJDEME CESTU S JEHO ZVIDITELNĚNÍM A PROPAGACÍ. SAMOZŘEJMOSTÍ JE PLNÁ PODPORA ZOBRAZENÍ NA PC, TABLETECH I MOBILECH.

Chcete získat to nejlepší řešení pro vaši firmu? Napište nám.

Mám zájem o kalkulaci