Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek tvoří 90% naší práce. Bez kvalitního webu se dnes opravdu těžko obejdete. Je to nepsaný základ každé firmy. Takže pokud podnikáte a nemáte ještě vlastní webové stránky, nebo jen nejste spokojeni s jejich grafikou, můžeme vám pomoci. Stejně tak pokud potřebujete jednorázově aktualizovat obsah webu, trvalou správu webu. Navrhneme vám web / eshop přesně podle vašich potřeb. Pomůžeme vám také s Digitálním marketingem pro lepší návštěvnost a cílení webu.

CO DĚLÁME JINAK?

Až 80% vracejících se klientů jsou naší nejlepší vizitkou. Možná neznáme všechny odpovědi na všechny vaše otázky. Možná neumíme všechny programátorské finty na světě, ale všem, pro které jsme weby / eshopy vytvářeli, tyto weby vydělávaly a stále vydělávají peníze, které vstupní náklady za jejich tvorbu několikanásobně vrátily zpět. Zastáváme názor, že návštěvník webu má nárok na moderní a elegantní web, na kterém se bude cítit dobře a na který se bude rád vracet. A přesně takový pro vás vytvoříme. Jednoduchý, elegantní a cool. Poradíme Vám i s volbou vhodné domény a optimalizací pro vyhledávače. Podle rozsahu svého podnikání si zvolte ten správný typ webu.

Vytváříme webové stránky, které vám přinesou nové zákazníky. Pomůžeme vám profesionálním způsobem prezentovat svoji firmu a díky internetovému marketingu si vás mnoho zákazníků najde na internetu samo.

KOLIK BUDOU WEBOVÉ STRÁNKY STÁT?

Potřeby a představy firem na nový web jsou natolik rozdílné, že je takřka nemožné stanovit jednotnou cenu za webové stránky formou klasických ceníků. Cena je individuální na základě náročnosti projektu. Více informací v našem ceníku služeb.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

1. Jak dlouho bude trvat vytvoření webu

Tvorba webových stránek trvá podle rozsáhlosti projektu od 3 do 8 týdnů. Z největší části závisí na součinnosti klienta v dodání potřebných podkladů pro tvorbu a na rozsahu projektu. Konkrétní odhad doby realizace je vždy součástí naší nabídky.

2. Co vše musím dodat, abyste mohli vytvořit webové stránky?

Při tvorbě webových stránek můžeme vycházet z již existujících webových stránek. Je dobré dodat především logo Vaší společnosti, texty použité na webu, případně fotografie, které byste na stránkách rádi měli. V případě, že nemáte dostatek kvalitních fotografií, dokoupíme je ve fotobance s veškerými právy.

3. Budu umět nové webové stránky ovládat?

Redakční systém, který používáme je česky, je intuitivní a jednoduchý, takže naučit se jej používat je snadné pro každého kdo umí minimálně pracoval s textovým editorem Microsoft Word.

Samozřejmostí je také zaškolení pro potřebný počet zaměstnanců tak, aby webové stránky uměli spravovat.

PŘIPRAVÍME A NAVRHNEME NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VAŠEHO WEBU. NAVRHNEME ORIGINÁLNÍ GRAFIKU A POMŮŽEME VÁM I S TVORBOU OBSAHU WEBU. NAJDEME CESTU S JEHO ZVIDITELNĚNÍM A PROPAGACÍ. SAMOZŘEJMOSTÍ JE PLNÁ PODPORA ZOBRAZENÍ NA PC, TABLETECH I MOBILECH.

Chcete získat nejlepší řešení pro vaši firmu? Napište nám.

Mám zájem o kalkulace