Tvorba webových stránek

Podnikáte a nemáte vlastní webové stránky? Nebo již webové stránky máte, ale nejste spokojeni s grafikou, potřebujete aktualizovat jeho obsah, správu webu, nebo zvýšit návštěvnost? Bez webu se dnes opravdu jen těžko obejdete. Je to dnes základní marketingový nástroj pro každou firmu. Navrhneme vám a vytvoříme kvalitní web podle vašich potřeb a požadavků. Pro začátek můžeme nachystat jen několik základních stránek a kontaktní informace. Průběžně pak můžeme web doplňovat a rozšiřovat podle potřeb vaší firmy.

CO DĚLÁME JINAK?

Podíleli jsme se na mnoha projektech. Až 80% vracejících se klientů jsou naší nejlepší vizitkou. Možná neznáme všechny odpovědi na všechny vaše otázky. Možná neumíme všechny programátorské finty na světě, ale všem, pro které jsme prezentace vytvářely, tyto weby vydělávaly a stále vydělávají peníze, které vstupní náklady za jejich tvorbu několikanásobně vrátily zpět. Zastáváme názor, že návštěvník webu má nárok na dobrý, elegantní a zajímavý web, na kterém se bude cítit dobře a na který se bude rád vracet. A přesně takový pro vás vytvoříme. Jednoduchý, elegantní a cool. Poradíme Vám i s volbou vhodné domény a optimalizací pro vyhledávače. Podle rozsahu svého podnikání si zvolte ten správný typ webu.

Vytváříme weby, které vám přinesou nové zákazníky na váš web. Pomůžeme vám profesionálním způsobem prezentovat svoji firmu a díky internetovému marketingu si vás mnoho zákazníků najde na internetu úplně samo.

KOLIK BUDOU WEBOVÉ STRÁNKY STÁT?

Potřeby a představy firem na nový web jsou natolik rozdílné, že je takřka nemožné stanovit jednotnou cenu za webové stránky formou klasických ceníků. Cena je individuální na základě náročnosti projektu.

Dbáme na to, aby cena byla férová. Nebudete tak platit za něco, co nebudete potřebovat, nebo nepřinese požadovaný výsledek. Věříme, že náš férový přístup oceníte.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY:

1. Jak dlouho bude trvat vytvoření webu

Tvorba webových stránek trvá podle rozsáhlosti projektu od 3 do 8 týdnů. Z největší části závisí na součinnosti klienta v dodání potřebných podkladů pro tvorbu a na rozsahu projektu. Konkrétní odhad doby realizace je vždy součástí naší nabídky.

2. Co vše musím dodat, abyste mohli vytvořit webové stránky?

Při tvorbě webových stránek můžeme vycházet z již existujících webových stránek. Je dobré dodat především logo Vaší společnosti, texty použité na webu, případně fotografie, které byste na stránkách rádi měli. V případě, že nemáte dostatek kvalitních fotografií, dokoupíme je ve fotobance s veškerými právy.

3. Budu umět nové webové stránky ovládat?

Redakční systém, který používáme je česky, je intuitivní a jednoduchý, takže naučit se jej používat je snadné pro každého kdo umí minimálně pracoval s textovým editorem Microsoft Word.

Samozřejmostí je také zaškolení pro potřebný počet zaměstnanců tak, aby webové stránky uměli spravovat. Případně je k dispozici naše telefonní podpora na telefonu 731 114 317.

Chcete získat to nejlepší řešení pro vaši firmu? Napište nám.

Mám zájem o kalkulaci

PŘIPRAVÍME A NAVRHNEME NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ VAŠEHO WEBU. NAVRHNEME ORIGINÁLNÍ GRAFIKU A POMŮŽEME VÁM I S TVORBOU OBSAHU WEBU. POMŮŽEME VÁM S JEHO ZVIDITELNĚNÍM A DOSTAT SE DO ČELA VYHLEDÁVAČŮ. SAMOZŘEJMOSTÍ JE PLNÁ PODPORA ZOBRAZENÍ NA PC, TABLETECH I MOBILECH.